Kontakt z doradcami

 
 

Anna 

  695 222 762

Monika

  695 625 669

 

 

Szybki Kontakt:

695 625 669

Aktualności

Raty równe i raty malejące – jakie są istotne różnice dla kredytobiorcy?

02.05.2016

  Instytucje finansowe nie tylko dają różne możliwości w wyborze wszelkiego rodzaju kredytów, ale i opcje w ich spłacaniu. Zazwyczaj kredyty spłaca się w ratach równych lub malejących. Raty równe dają możliwość spłaty kredytu do banku ...

czytaj więcej

Spowolnienie na rynku budowlanym

02.05.2016

  Statystyki pokazują jednoznacznie – po 30 miesiącach zalewania rynku nieruchomościami, następuje zastój w oddawaniu nowych mieszkań dla klientów. Specjaliści wykazują, iż to bardzo dobre posunięcie, gdyż w tym roku konsumenci mogą mieć problemy z ...

czytaj więcej

Kredyt hipoteczny na mieszkanie i remont Radomsko, Bełchatów, Piotrków, Tomaszów, Pajęczno

27.04.2016

Potrzebujesz pilnie gotówi na remont swojego mieszania? Chesz odświeżyć wnętrze, aby móc w bardziej omfortowych warunach pracować lub odpoczywać? Boisz się, że może zabranąć Ci funduszy na przeprowadzenie całej inwestycji? W taim wypadu dobrym rozwiązaniem będzie ...

czytaj więcej

Najtańsze i najlepsze kredyty samochodowe przez Internet

27.04.2016

Zastanawiasz się czy możesz sobie pozwolić na zakup samochodu? Szukasz dobrej oferty kredytowej, która pozwoli Ci nabyć pojazd bez potrzeby wielomiesięcznego oszczędzania? Nasza firma Kredyty.pl z siedzibą w Radomsku, wychodzi naprzeciw potrzebom takich osób jak ...

czytaj więcej

Kredyt ratalny na dowód osobisty Radomsko, Piotrków, Tomaszów, Częstochowa, Pajęczno

27.04.2016

  Firma kredyty.pl zaprasza do skorzystania z bogatej oferty kredytów ratalny w Twoim mieście. Jeśli jesteś z Radomska, Piotrkowa, Tomaszowa, Częstochowy czy Pajęczna ta oferta jest dla Ciebie.  Oferta dla sklepów: Kredyty ratalne to prosta i szybka ...

czytaj więcej

Jak składać wniosek do Rodziny 500+ w Banku PKO

27.04.2016

  Już od 1 kwietnia będzie można pozyskać pieniądze z programu Rodzina 500+. Wszelkie wnioski będzie można składać za pomocą bankowości  internetowej.  W wyniku specjalnego porozumienia między PKO Bankiem Polskim a Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki ...

czytaj więcej

Giełda, kursy walut

Kredyty.pl

Kredyty gotówkowe przez Internet – czy to możliwe?

Oczywiście, że tak! Z naszą pomocą najbardziej atrakcyjne kredyty gotówkowe są w zasięgu Twojej ręki. Sprawdź sam, jak działa nasza praktyczna wyszukiwarka połączona z porównywarką ofert. Szybki dobór odpowiadających warunków kredytowania daje wiele możliwości oraz pozwala uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresów.

Nasz serwis udostępnia wyjątkowo korzystne oferty kredytowe – zarówno dla przedsiębiorstw, jak i prywatnych podmiotów.

Kredyty przez Internet

Żeby zyskać pewność, że warunki umowy zostały dobrane w sposób optymalny, mogą Państwo skontaktować się naszym doświadczonym doradcą, obdarzonym rzetelną wiedzą, lub skorzystać z obsługi online i dokonać obliczeń rat gotówkowych przez Internet. Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? Tak! Nasz zespół tworzą profesjonaliści, przed którymi bankowość i ubezpieczenia nie mają tajemnic. Ponadto, naszymi partnerami są największe polskie banki oraz dealerzy cenionych marek samochodowych. To daje nam pewność, że nasze kredyty gotówkowe, hipoteczne i samochodowe są najlepsze na rynku. Naszym priorytetem jest uczciwość – zapewniamy maksymalnie jasne i przejrzyste warunki umów oraz spłat zobowiązań. Prezentowane oferty kredytowe są wyjątkowo atrakcyjne cenowo, a przy tym rozsądnie rozłożone w czasie.

Najlepsza Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszego serwisu internetowego. Jeśli mają Państwo pytania o najlepsze warunki kredytowe dla osób prywatnych, przedsiębiorstw czy stowarzyszeń – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zatrudnieni przez nas doradcy posiadają gruntowną wiedzę i lata praktyki – to specjaliści, znający każdy niuans oferty kredytowej. Z całą pewnością możecie Państwo obdarzyć ich zaufaniem, zadawać pytania i prosić i dokonanie indywidualnych analiz. Działamy po to, by doradzić Państwu optymalny wybór. Skorzystanie z kredytów gotówkowych przez Internet, w formie online, zapewnia oszczędność czasu, który można poświęcić np. na planowanie inwestycji.

 

Oferta

Kredyty dla firm

W ramach pomocy przedsiębiorcom zakładającym lub rozwijającym biznes oferujemy różnorodne kredyty firmowe – obrotowe, inwestycyjne oraz samochodowe. Atrakcyjne warunki spłat oraz elastyczność propozycji sprawia, że dzięki nim każdy przedsiębiorca będzie mógł zainwestować w rozwój swojej spółki. Wybór jednego z kredytów dla firm – odpowiedniego do indywidualnych potrzeb, pozwoli na osiągnięcie zysków i sukcesu w branży. Więcej »

Kredyty gotówkowe

Zapraszamy osoby chcące otrzymać sprawdzone i dobre kredyty, pozwalające im na spłacenie bieżących zobowiązań lub realizację marzeń. Oferując pożyczki gotówkowe staramy się, by każdy zainteresowany mógł z nich skorzystać. Dlatego akceptujemy różne typy dochodów, a ponadto dostosowujemy termin spłaty do dnia otrzymania wynagrodzenia. Dodatkowo, wszystkie nasze kredyty gotówkowe mogą zostać ubezpieczone. Więcej »

Kredyty samochodowe

Właścicielom firm transportowych i innych, w których niezbędne są nowoczesne pojazdy, oferujemy tanie kredyty samochodowe. Umożliwiają nie tylko zakup aut osobowych, ale także ciężarowych, a nawet motocykli – w zależności od profilu firmy. Nasze kredyty samochodowe są skierowane do osób, które dbają o rozwój swoich przedsiębiorstw i chcą korzystać z najlepszych rozwiązań na rynku. Więcej »

Kredyty konsolidacyjne

To rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą sobie poradzić ze spłatą różnych zobowiązań. Kredyty konsolidacyjne łączą wiele pożyczek w jedną, z niższą ratą, która jest łatwiejsza do uregulowania. Dzięki kredytom konsolidacyjnym kredytobiorca zyskuje szansę nie tylko prostszego, ale także szybszego spłacenia zobowiązania i może być spokojny o stan swoich finansów. Taka forma spłaty oszczędza zarówno pieniądze, jak i czas. Więcej »

Kredyty dla rolników

W przypadku kredytu inwestycyjnego dla rolnika na zakup ziemi rolnej, ilość wymaganych dokumentów jest znacznie większa, niż w przypadku pożyczki gotówkowej, jednakże to kredyt inwestycyjny posiada więcej zalet, niż kredyt gotówkowy. Pożyczka gotówkowa jest droższa od kredytu celowego, np. na zakup ziemi dla rolnika. Więcej »

 

Franchising

Oferujemy nowoczesną formę współpracy, jaką jest franchising (czyli franczyza). Dzięki niej przedsiębiorcy zyskują możliwość dostępu do środków i rozwiązań innych firm, co pozwoli im na rozwój działalności bez ryzyka niepowodzenia. Jako specjaliści w dziedzinie franchisingu staramy się dostarczać klientom rozwiązań, które umożliwią im nie tylko szybki rozwój, ale także osiągnięcie wysokiej pozycji w swojej branży. Więcej »