wtorek, 31 maj 2016 04:31

Konsolidacyjny kredyt hipoteczny pomoże uporządkować finanse

Spłacasz kilka zobowiązań jednak po pewnym czasie warunki wydają Ci się mało atrakcyjne? Zastanawiasz się, czy istnieje jakaś możliwość, aby poprawić swoją obecną sytuację? Owszem, tak! Proponujemy Ci zamianę wielu zobowiązań w jedno za sprawą kredytu konsolidacyjnego. Jest to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, pozwalające połączyć wiele kredytów spłacanych na różnych warunkach w jedno zobowiązanie. Dzięki takiemu ruchowi otrzymujesz mniejszą ratę rozłożoną na dłuższy okres kredytowania.

Przekonaj się sam, że nie musisz być niewolnikiem kredytu! Oferujemy możliwość połączenia kredytu mieszkaniowego ze spłatą innych zobowiązań lub kredytem na dowolny cel. Jednak część kredytu przeznaczona na cele mieszkaniowe powinna stanowić co najmniej 50% kwoty udzielonego kredytu.

Złóż wniosek internetowy już dziś! Nasi doradcy zajmą się optymalizacją konsolidacji dla Ciebie. Gdy szczegóły oferty będą znane to otrzymasz telefon od naszego specjalisty. Będzie to okazja do omówienia wstępnie proponowanych warunków jak i umówienia się na indywidualne spotkanie.

Zapraszamy Cie do kontaktu już dziś! Korzystaj z nowoczesnych narzędzi online i zadbaj o swoje finanse niezależnie od tego gdzie teraz jesteś!