piątek, 13 maj 2016 04:16

Pomagamy osobom w każdym wieku

Z naszej oferty kredytu konsolidacyjnego mogą skorzystać osoby prywatne w wieku od 18 do 80 lat. Pomagamy łączyć bardzo zróżnicowane zobowiązania, a to wszystko po to, abyś na nowo mógł uzyskać upragnioną płynność finansową. 
 
Kwota do jakiej zrealizujemy konsolidację wynosi 200 000 zł brutto. Co ważne, wystarczy, że posiadasz dochody w wysokości 500 zł netto, a na pewno uda nam się Ci zaproponować odpowiednio zoptymalizowaną ofertę. Nasza oferta jest długo terminowa i spokojnie pomoże przetrwać trudny finansowo okres. Zawsze kredyt konsolidacyjny możesz spłacić przed czasem, gdy tylko sytuacja finansowa na to pozwoli. 
 
Złóż wniosek drogą internetową lub zadzwoń do naszego eksperta. Po podaniu swoich podstawowych danych już nasze firma zacznie opracowywać ofertę, która będzie idealnie dopasowana do Twojego budżetu. Przekonaj się sam, że zaciąganie kredytu konsolidacyjnego to jeszcze nie koniec świata! To jest bardzo przydatny instrument finansowy pozwalający osiągnąć stabilizację, a w późniejszym czasie dalej rozwijać swoje możliwości.