Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 16 maj 2016 04:18

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Coraz większym problemem jest dla Ciebie spłacanie rat w różnych terminach? W takim razie koniecznie musisz rozważyć opcję konsolidacji swoich zobowiązań!
Przeanalizujemy dostępne na rynku oferty, które wydają się najbardziej konkurencyjne i pozwalają jak najlepiej połączyć wszystkie kredyty w jeden. Badanie najlepiej jest przeprowadzić na konkretnym przykładzie, dlatego też załóżmy, iż potrzebujesz dokonać połączenia wszystkich kredytów o łącznej wartości 80 000 zł rozłożonych na 84 miesiące( jest to łącznie 7 lat).
Obecnie na rynku bardzo dobrze prezentuje się oferta od dbKredyt. Miesięczna rata kredytu wynosi tutaj przy założonych stawkach 1 321 złotych. Jako klient tej instytucji płacimy tylko 1% prowizji oraz spłacamy oprocentowanie na poziomie 9,5% w skali roku. Drugie miejsce przypadło propozycji, która została przygotowana przez Citi Handlowy. Tutaj miesięczna rata wynosi 1 394 złote. Oprocentowanie kształtuje się na poziomie 9,9%, a prowizja dla banku wynosi 5%. Trzecie miejsce wypracowała sobie oferta z Eurobanku. Rata wynosi 1 442 złotych a oprocentowanie wynosi 11%. Prowizja podobnie jak w Citi Handlowym wynosi 5%.
Przygotuj się odpowiednio do sprawnego przeprowadzenia konsolidacji. Zamknij posiadane karty kredytowe czy odnawialną linię kredytową – zwiększy to Twoją wiarygodność w szczególności jeśli konsolidacja ma służyć wychodzenia z poważniejszych długów.
Podstawą spłacania wielu kredytów jest posiadanie dużej samodyscypliny. Tylko tak uda się w ryzach utrzymać domowy lub firmowy budżet. Lekiem na spłacanie wielu zobowiązań są właśnie kredyty konsolidacyjne. W szczególności takie rozwiązanie jest przydatne, gdy budżet jest na skraju załamania. Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych z komornikiem Radomsko, Pajęczno, Bełchatów, Częstochowa, Piotrków, Tomaszów mogą okazać się deską ratunku w trudnych chwilach. Choć sytuacja nie jest łatwa, to jednak trzeba podjąć wyzwanie i zmodyfikować swoje finanse. Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych z komornikiem Radomsko, Pajęczno, Bełchatów, Częstochowa, Piotrków, Tomaszów możesz spłacać przez wiele lat. Jest to taka konstrukcja finansowa, która pozwala stopniowo wychodzić z długów bez jeszcze większego nadwyrężania własnego budżetu.
Skontaktuj się z doradcami Kredyty.pl, a na pewno zostanie Ci zaproponowany bardzo dobry zestaw produktów finansowych, które pozwolą wyjść z długów. Uzupełnij internetowy formularz a konsultanci firmy sprawnie się z Tobą skontaktują.