Image
Image
Image

Strona Główna > Karty Kredytowe

Karty Kredytowe pozabankowe, ranking, online

Karta kredytowa stała się już dość powszechnym produktem bankowym, to w dalszym ciągu wiele osób ma problem z prawidłowym jej zdefiniowaniem. Mówiąc najkrócej, karta kredytowa to środek płatniczy, na którym znajdują się środki w ramach przyznanego przez bank limitu kredytowego. Kredyt z kolei to pojęcie ściśle związane z oprocentowaniem. Przyjmuje się, że karta kredytowa to obecnie najdroższa forma kredytu w polskim systemie bankowości. Warto jednak zwrócić uwagę na plusy:  w opozycji do tradycyjnych form kredytów lub pożyczek, w przypadku karty kredytowej mamy ustalony okres bezodsetkowy (tzw. grace period). Oznacza to, że spłata całościowa powstałego zadłużenia w wyznaczonym przez bank terminie sprawia, że możemy korzystać z pieniędzy banku bez obciążenia w formie doliczonych odsetek.

Image

TurboKARTA - ponieważ liczą się korzyści!

Karta kredytowa VISA od Santander Consumer Banku dostępna bez wychodzenia z domu to karta idealna dla kierowców. TurboKARTA to stały dostęp do pieniędzy, szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe, możliwość spłaty w ratach, a dla zmotoryzowanych: tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc oraz bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance.

Image

Karta kredytowa Axi Card

Karta kredytowa Axi Card to alternatywa dla pożyczki, z limitem do 3 000 zł. Wniosek można złożyć w pełni online, a kartę otrzymać nawet następnego dnia po pozytywnej decyzji o przyznaniu limitu.
Dodatkowo brak jest opłat za wypłatę gotówki z bankomatów!

O wydanie karty kredytowej możesz ubiegać się wówczas, gdy jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, a przy tym wykazujesz stałe dochody (w tym pobierane z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury, umów o dzieło/zleceń itd.). Nie są to zatem wielkie wymagania. Co prawda warunki wydania karty kredytowej mogą nieco się różnić w zależności od banku, a także wnioskowanej kwoty limitu karty, ale nie zostajesz z tą decyzją sam. Jeśli nie wiesz jaka karta będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, skontaktuj się z naszym doradcą.

Wypełnij wniosek

Image

lub zamów bezpłatną
rozmowę

Image

Kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe, rolne, chwilówki, pożyczki, bez bik, ratalne, online, zero procent

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Image