sobota, 19 marzec 2016 08:34

Kredyty na maszyny i sprzęt rolniczy

Jeśli chcesz zachować swoją konkurencyjność na coraz to bardziej dynamicznie rozwijającym się rynku gospodarstw rolnych, to musisz nieustannie przeprowadzać liczne inwestycje. 
 
Zakup maszyn, ciągników lub remont zagród, nie należą do najtańszych operacji, jakich chciałbyś się podjąć.  Wymaga to posiadania znacznych funduszy, aby móc skutecznie działać i wszystkie inwestycje zrealizować solidnie. 
 
Kredyty rolnicze są bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy w najbliższym czasie chcesz kupić np. maszyny rolnicze o stosunkowo niewielkim przebiegu od prywatnego właściciela lub unowocześnić funkcjonujące nieruchomości w ramach gospodarstwa. 
 
Dlatego też, nie zwlekaj i jeszcze dziś złóż wniosek o kredyt za pomocą naszej strony. Przyspieszy to proces udzielania kredytu, gdyż od razu po przyjęciu wniosku, nasi specjaliści rozpoczną wyszukiwanie najlepiej dobranej oferty. Taki sposób rozpoczęcia procedury, pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. 
 
Do naszego biura przybędziesz już tylko po to, aby omówić spersonalizowane oferty kredytowe, które będą jak najbardziej pasowały do Twoich preferencji. Na miejscu, zostaną też rozwiane wszelkie wątpliwości, czy zostaną omówione wszelkie szczegóły realizacji umowy kredytowej. 
 
Rozpoczynając ubieganie się o kredyt, warto abyś już teraz przygotował następujące dokumenty:
 
  Dowód osobisty 
  Nakaz płatniczy i ostatni dowód opłaty podatku lub   zaświadczenie z Urzędu Gminy zawierające informację o wysokości podatku i wielkości gospodarstwa w      ha fizycznych 
  Polisa ubezpieczenia mienia (budynków) 
  Potwierdzony przez ARiMR wniosek o dopłaty bezpośrednie (ostatni) lub decyzja o przyznaniu dopłat obszarowych z ARiMR (ostatnia) (nie dotyczy działów        specjalnych produkcji rolnej)
  Oświadczenie o niezaleganiu z opłatą podatku i składek KRUS na wniosku kredytowym 
     
Jeśli występują to: 
  Umowy dzierżawy 
  Decyzja o przyznaniu dotacji z ARiMR (ostatnia) 
  Dokumenty potwierdzające osiąganie dochodów np. kontrakty na dostawy, faktury za okresowe dostawy ( do decyzji analityka w ramach stosowania          odstępstw)
 
Decydując się na nasz produkt finasowy zyskujesz następujące profity:
 
 Kredytujemy aż do 300.000 zł;
 Okres trwania kredytu może trwać nawet do 120 miesięcy;
 Udział własny nie jest wymagany;
 Nie wymagamy zabezpieczeń;
 Nie są przewidziane ograniczenia przy wyborze maszyny;
 Jeśli posiadasz dodatkowe środki, możesz zdecydować się na szybszą spłatę kredytu; 
 

Zapraszamy do lektury działu Aktualności. Znajdzisz tam dużo ciekawych informacji, związanych z funkcjonowaniem usług finasowych dla rolników.

wspolpraca ania wspolpraca monika

Artykuły powiązane