środa, 14 wrzesień 2016 12:25

Kredyty konsolidacyjne hipoteczne

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kredyty konsolidacyjne są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć wszystkie swoje zobowiązania w jedno, a przy okazji spłacać dobrze zbilansowane raty i odsetki.
Kredyty konsolidacyjne są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć wszystkie swoje zobowiązania w jedno, a przy okazji spłacać dobrze zbilansowane raty i odsetki.
 
Jak zapewne wiesz, wiele kredytodawców ma swoje ograniczenia i nie może oferować dowolnej kwoty klientowi. Jednak gdy kredytobiorca jest właścicielem nieruchomości, może ją dać pod zastaw, a dzięki temu, będzie mógł uzyskać od instytucji finansowej większe pieniądze do rozdysponowania. Ponadto, przy wykorzystaniu hipoteki, będzie można uzyskać korzystniejsze dla siebie oprocentowanie do spłaty. 
 
Już dziś złóż wniosek o przyznanie tego typu rozwiązania finansowego. Korzystając ze strony firmy Kredyty.pl będziesz mógł szybko uzupełnić formularz, który rozpocznie proces starania się o pożądany kredyt. Zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu sobie, jak i naszym specjalistom, którzy sprawniej będą mogli dobrać najlepsze oferty. Gdy już przyjdziesz do naszego punktu, będzie na Ciebie czekać wstępnie wyselekcjonowana oferta, którą będziesz mógł na spokojnie omówić. 

Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny hipoteczny musisz spełniać zazwyczaj następujące warunki:

Przygotuj następujące dokumenty: 
dokumenty tożsamości:
 dowód osobisty lub karta stałego pobytu dla obywateli zagranicznych
 drugi dokument tożsamości (jeden z wymienionych: książeczka wojskowa, paszport, prawo jazdy, legitymacja ubezpieczeniowa, legitymacja emeryta, legitymacja rencisty, paszport zagraniczny)
 
dokumenty związane z przedmiotem kredytowania i zabezpieczeniem kredytu
 zestawienie zobowiązań podlegających konsolidacji
 umowy kredytowe konsolidowanych zobowiązań finansowych – umowy nie są wymagane w przypadku konsolidowania limitów odnawialnych i kart kredytowych
 oświadczenie wnioskodawcy o wysokości zadłużenia do spłaty wraz z harmonogramem, pod warunkiem, że zawiera informacje o aktualnym saldzie kredytu i numerze rachunku kredytowego do spłaty (istnieje możliwość weryfikacji terminowości obsługi kredytu w BIK S.A.) 
 ALBO Zaświadczenie z Banku zawierające informacje na temat podstawowych parametrów konsolidowanego kredytu/limitu odnawialnego/karty kredytowej, numer rachunku do spłaty oraz aktualne saldo kredytowe do spłaty 
 ALBO Opinia o kredycie z Banku wierzyciela – opinie o spłacie są wymagane w przypadku, gdy kredyt nie widnieje w ewidencji Biura Informacji Kredytowej.
 dokumenty związane z dochodem 
 
Sprawdź dział Aktualności, jeśli jesteś zainteresowany większą ilością informacji, dotyczących kredytów konsolidacyjnych hipotecznych. Specjalnie przygotowujemy dla Ciebie szereg istotnych newsów, które mogą okazać się istotne dla konsumenta.
wspolpraca ania
Czytany 8592 razy