środa, 14 wrzesień 2016 14:08

Pożyczki hipoteczne

Posiadasz własny dom lub mieszkanie? To świetnie! Nieruchome mienie, jest takim elementem Twojego majątku, dzięki któremu uda Ci się podtrzymać stabilność finansową i zapewnić utrzymanie wartości zainwestowanego kapitału. Ponadto, jeśli planujesz kolejne inwestycje wymagające dużej ilości gotówki lub masz problemy z pieniędzmi, zawsze możesz zaasekurować się pożyczką pod zastaw nieruchomości, aby zachować płynność finansową. 
 
Dlatego też, jeśli chciałbyś w najbliższej przyszłości zrobić jak największy pożytek ze swojej nieruchomości, to koniecznie skontaktuj się z Kredyty.pl Nasi specjaliści pomogą  Ci dobrać taki produkt finansowy, który będzie jak najlepiej wykorzystywał możliwości nabywcze domu lub mieszkania. Aby nie tracić czasu na proces ubiegania się o kredyt, złóż wniosek przez internet. Dzięki temu dane szybko trafią do specjalistów, którzy przeanalizują Twoją indywidualną sytuację i na spotkanie zaproszą Cię już z gotowymi propozycjami, które będziesz mógł wykorzystać według swojego uznania. 
 
Jeśli wolisz tradycyjne metody rozmowy o usługach finansowych, to zapraszamy do naszego punktu. Tutaj, od doradcy kredytowego, dowiesz się jakie są obecne propozycje produktowe jak i zostanie złożony wniosek na Twoje nazwisko. Jest to świetna okazja, aby rozwiać swoje wszystkie wątpliwości związane z pożyczkami hipotecznymi, które rodzą się przy podejmowaniu decyzji o podjęciu takiej formy inwestycji. 
 
Pożyczka hipoteczna to najtańszy sposób na dużą gotówkę, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Tylko Kredyty.pl gwarantują Ci specjalne propozycje produktowe:

 Oferty specjalne - 0% prowizji (sze koszty uruchomienia pożyczki);

 Obniżoną marżę (niższe raty pożyczki w całym okresie kredytowania);

 Atrakcyjne warunki kredytowania;

 Korzystne oprocentowanie;

 Okres kredytowania do 30 lat, spłata w ratach równych lub malejących;

 Kwota od 10 000 PLN do 80% wartości nieruchomości;

Inne korzyści

 Akceptujemy różne źródła dochodów; 

 0 zł za rozpatrzenie wniosku oraz pakiety ubezpieczeniowe, które zapewniają spłatę kredytu w przypadku m.in. śmierci i utraty źródła dochodu;

 
Pamiętaj, jeśli zaczynasz się starać o pożyczkę hiopteczną, to jej zastosowanie jest zupełnie inne, niż w przypadku kredytu hipotecznego. Dzięki pieniądzom uzyskanym za pomocą tego rozwiązania finasowego, będziesz mógł sfinalizować dowolny cel. Jednak otrzymana kwota nie będzie tak duża jak w przypadku kredytu hipotecznego. Również musisz liczyć się z większym oprocentowaniem oraz krótszym czasie spłaty. 
 
Dlatego też, tak ważne jest, aby decydując się na wybór pożyczki hipotecznej, skorzystać z usług profesjonalnego doradcy, który dzięki monitorowaniu rynku wie, jakie oferty w Twojej sytuacji będą najlepsze.
 
Zapraszamy do przeczytania działu Aktualności. Na pewno znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji, bezpośrednio związanych z rynkiem pozyczek hipotecznych. Po lekturze newsów, będziesz na bieżąco z tym, co dziś instytucje finasowe oferują jeszcze zanim skontaktujesz się z naszym doradcą.
wspolpraca ania