Image
Image
Image

Pożyczki Ratalne online, na raty bez BIK, dla zadłużonych, pozabankowe przez Internet - kredyty bez odsetek

Pożyczka ratalna jeden z rodzajów pożyczki pozabankowej, pozwalająca pozyskać od instytucji finansowej pieniądze, które spłacali będziemy nawet od jednego do kilkudziesięciu miesięcy. Choć potocznie nazywa się w ten sposób również kredyty bankowe, jest to zupełnie inny produkt finansowy.  Zasady pożyczek ratalnych regulowane jest wyłącznie przez kodeks cywilny oraz ustawę z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim. Z tego powodu udzielane mogą być nie tylko przez banki, ale także inne instytucje finansowe, w których procedury nie podlegają tak ścisłym ograniczeniom prawnym. Możesz dzięki temu uzyskać je łatwiej niż zwykły kredyt.

Image

Pożyczka ratalna

pożyczka z możliwością rozłożenia jej na 50 wygodnych rat. Dzięki temu klient ma pewność, że raty zobowiązania będą niskie. Dla stałych klientów pożyczkodawca oferuje pożyczkę nawet w kwocie do 15000 zł. RRSO 74,86%.

Jakie dokumenty będą potrzebne przy ubieganiu się o taką pożyczkę? Jest to zależne od konkretnej oferty oraz instytucji, z której oferty chcesz skorzystać. Najczęściej jednak, pożyczkodawca będzie wymagał od Ciebie dowodu osobistego, przelewu potwierdzającego tożsamość w przypadku pożyczki online, aktywnego telefonu oraz adresu e-mail, zaświadczenia o dochodach od pracodawcy, zaświadczenia o zdolności kredytowej, ukończonego 21. roku życia, choć w niektórych przypadkach szansę na pożyczkę mają już osoby pełnoletnie. Pamiętaj, że możesz skontaktować się z nami, aby rozwiać swoje wątpliwości na temat pożyczek i kredytów ratalnych bez odsetek.

Kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe, rolne, chwilówki, pożyczki, bez bik, ratalne, online, zero procent

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Image